Królowa w słupW przed...

조회 수 2 추천 수 0 2020.06.27 00:05:42
S32216 Unisex Zebra Black White.jpgKrólowa w słup

W przeddzień jej przybyciu do Oscarów w niedzielę wieczorem, to chciałoby się zapytać, Helen Mirren, czy ona nie jest zmęczony wręczania nagród.

Ona jest już jednym z najbardziej girlandami aktorek w historii dla pojedynczej roli, która Elżbiety II w królowej; ona została uznana najlepszą aktorką przez Festiwalu Filmowym w Wenecji, Złotych Globów, adidas zx flux British Independent Film Awards, do BAFTA i Screen Actors Guild. Niezwykła 18 grup amerykańskich krytyków z Nowego Jorku i Los Angeles do Central Ohio zgodzili. William Hill są tak pewni, że będzie ona podnieść Oscara że już rozpoczął zwracając się graczom, którzy wnieść zakład niej.

Więc zapytałem ją, co jeszcze innej ceremonii grono 27th Filmowych Critics 'w Londynie w tym miesiącu, w którym został nazwany najlepszym Mirren brytyjska aktorka. The Daily Telegraph sponsorowany kategorię, więc Sarah Crompton sztuki edytor ten papier i przedstawiłem ją statuetką, adidas sklep a towarzyszył jej kulisy.

'Nie, nie jestem jeszcze zmęczony nagród' Mirren mówi, uśmiechając się krzywo. 'Jestem szczęśliwy widząc to dzięki. Nie wiem o sezon nagród w ogóle. Nie czuję się chciwi dokładnie, ale martwię ludzie muszą być coraz dość ze mną.'

Widocznie oni nie są, a Oscary są jeszcze przed nami najbardziej głośnych ceremonię wszystkich. Czy ona czeka na nich?

'Jestem zdenerwowany Oscarów. To znaczy, Jestem spokojny w siebie. Ale czuję się zdenerwowany, bo jestem reprezentujący siebie, filmu, mój kraj \\ u2026 i mój monarcha! To dużo. Mam tylko nadzieję, I nie rób z siebie durnia. '

Jeszcze Mirren ma wrodzone poczucie posiadania własnej groźnym karencji splecione z chytrym humoru, który prowadzi ją przez najbliższy kontroli podczas imprez publicznych. W bardzo brytyjski sposób, że obejmuje wartość firmy przedłużony do niej na ceremonię wręczenia nagród, a znalezienie wywrotowych, prawie tajne sposoby stawianie absurdalnej Hoopla tych okazjach w perspektywie.

kulisami nagród Critics 'Koło, oglądam doskonały przykład swojego daru. W obliczu paczkę reporterów, ona odpowiada na pytania sumiennie. A kiedy jeden z nich pyta (jak zawsze robi) 'Kto zaprojektował tę sukienkę?' Mirren mówi, 'Morgane Le Fay,' rozszerzenie ramiona, aby pokazać jej długość podłogi sukienkę. 'A twoje buty?' 'Och, to' mówi, podnoszenie się spódnicę, aby odsłonić jaskrawe, srebrzyste projekty z sześcioma obcasach. 'Pole buty tancerka. Hollywood Boulevard. $ 49.99. Oni po prostu czynić cuda na nogi.'

Ta chwila lekkomyślności poprzedzony był drobnym, poważne wypowiedzi podziękowania.

Jeśli dowiaduje całą uwagę otaczającą królowej piekielny doświadczenie, nigdy nie usłyszeć od niej. Od swojego świata premierą w Wenecji we wrześniu, ona była niestrudzonym ambasadorem jego cnót. Niektórzy aktorzy usiąść i tarzać się w hype: Mirren prostu wziął inną działającą pracę. Ona pracuje w Shepperton Studios w obsadzie Atramentowe serce, filmu opartego na powieści dla dzieci autorstwa Cornelii Funke; ona gra Elinor Loredan, starsza bibliofil i wielką ciotkę z tej historii jest młody bohaterki Meggie.

'Mając pracę, aby przejść do przez to wszystko była ogromna pomoc,' mówi. 'To dało mi pewien rodzaj punktu zerowego. To trzymało mnie przy zdrowych zmysłach.' Ale potem rozwija się kolegiaty atmosferze działając pracy. Ona dotyczy sposobu, w stroju Jej Wysokości, podeszła kilka dodatków na planie The Queen i powiedział: 'Dziękuję bardzo, chłopaki Długi dzień, prawda.?' Wyglądała tak nakładające charakter, że nie mogli spojrzeć jej w oczy; Równie wymowny jest fakt, że Mirren jest aktor, który rutynowo rozmawia z dodatkami.

To dziwne, aby myśleć, że nawet bez królowej, w ubiegłym roku nadal były niezwykłe; Po tym wszystkim, ona również triumfalnie przypieczętowali w ostatniej serii Prime Suspect. Może okazać się, że po tym gorączkowym nagrody sezon się skończy, historia osądzi DCI Jane Tennison a nie Elżbieta II będzie określającą rolę Mirren.

Ale teraz jest jeszcze jeden czerwony dywan przemierzać, jeszcze jedno otwarcie koperty znosić. Ona będzie, bo obawia się, adidas allegro zrobić z siebie idiotkę?
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
127 / 388
어제 :
232 / 715
전체 :
569,914 / 18,841,915


XE Login