CT skanuje obiecujące...

조회 수 3 추천 수 0 2020.06.28 04:04:51
BB2375 Unisex Green.jpgCT skanuje obiecujące dla przesiewowych w kierunku raka płuca

nałogowym palaczem przez ponad 45 lat, Fernando Sandoval rzucić zimno indyka po tomografia komputerowa wykazała, że ​​miał guza w płucach. Dziewięć lat temu Sandoval był jednym z pierwszych ludzi, którzy uczestniczą w badaniu klinicznym w UCLA, aby ustalić, czy niski TK dawka może być stosowany jako ewentualnego narzędzia przesiewowego dla śmiertelnego raka. Ostateczne wyniki tego badania klinicznego, do którego włączono ponad 53.000 osób w 33 różnych lokacjach, adidas buty damskie stwierdzono niskie dawki CT przesiewowych zmniejsza liczbę zgonów z powodu raka płuc u palaczy wysokiego ryzyka o 20%.

Sandoval otrzymał regularne prześwietlenie klatki piersiowej w 2002 roku i powiedziano jego płuca wyglądały jak te z 40 roku życia, mimo że już minęła jego 60. urodzin.

Ale jego żona nie zrobił wierzą promienie X, bo wiedziała palił za dużo, więc ona namawiała go do udziału w badaniu klinicznym.

zawdzięczają swoje życie żony i UCLA mówi Sandoval. Został wybrany, aby uzyskać jego płuca przesiewa za pomocą tomografii komputerowej, mimo że nie miał żadnych objawów choroby. Dwa tygodnie później powiedziano mu lekarze znalazł guzek na dolnym płacie lewym płucu. po operacji i po operacji powiedziano mi, złapaliśmy go w czasie. Sandoval mówi rak hadn rozprzestrzeniać, adidas zx flux a on nie zrobił nawet trzeba chemioterapii.

Wczesne wyniki tego badania zostały opublikowane po raz pierwszy w listopadzie ubiegłego roku, kiedy badanie przerwano przed czasem, ponieważ wyniki były tak dobre.

jest prawdopodobnie najważniejszą rzeczą zdarzyć się w przypadku raka płuca w ciągu dekady, mówi dr Bruce Johnson, który został leczeniu chorych na raka płuca przez długi czas w Dana Farber Cancer Institute w Bostonie. Wyniki badań zostały opublikowane w New England Journal of Medicine w środę.

uważają, że jest to nie tylko najlepsze badania wykonane na umieralność na raka płuc, ale jedno z najlepszych studiów nad przesiewowych w kierunku raka kiedykolwiek zrobione, mówi dr Otis Brawley, Chief Medical Officer przez American Cancer Society.
Rak płuca jest
nr 1 zabójcą raka u mężczyzn i kobiet na całym świecie, ale nie ma dobrego sposobu na ekran dla niego.

dr Denise Aberle mówi, że wierzy, że skoro zgonów i powikłań ogólnych były bardzo niskie, te wyniki badań mogą doprowadzić do przesiewania wytyczne dotyczące raka płuc. Ona jest krajowym główny badacz na 23 z 33 miejsc testowych w tej próbie i badacz z UCLA Jonsson Comprehensive Cancer Center, gdzie rak Sandoval został znaleziony. Badanie] jest najlepszym mogliśmy wymyślić od 1964 roku, kiedy po raz pierwszy ogłoszone chirurga ogólnego palenie papierosów relationshipbetween i raka płuc, Aberle mówi. Ludzie, którzy otrzymali TK były bardziej prawdopodobne, że fałszywie dodatni, co oznacza, że ​​coś jest nie zidentyfikowany później nie okazało się być rak. Nadrozpoznawalności również problem, co oznacza, niektóre nowotwory stwierdzono nigdy nie staje się objawowe, w zależności od badania.

Koszt jest także problemem. Podczas X ray wynosi około $ 50 dolarów, średni koszt skanu spiralna CT wynosi 300 $ $ 400, mówi Brawley. średni koszt nienormalnym spiralnej CT wynosi około $ 40.000 $ 50.000 dodaje. To dlatego, że pacjent będzie potrzebował operacji i dalsze badania, aby sprawdzić, adidas buty allegro czy to, co jest naprawdę stwierdzono nowotwór.

Ale przesiewowe nie jest doskonały. W badaniu 16 osób, którzy mieli TK zmarło, z czego 10 ma raka, a 6 z nich nie zrobił. Ale ogólna śmiertelność w tej grupie w badaniu była bardzo niska, około 1% mówi Aberle. [Śmiertelność] Dane dla ogólnej populacji wynosi 4%, mówi, dlatego wierzy ryzyko skorzystania stosunek jest korzystny.

Johnson, który jest członkiem oard Amerykańskiego Towarzystwa onkolodzy kliniczni, zgadza się. Wskazuje na fakt, że 20% ludzi ekranowanych didn prostu żyją dłużej, ale były prawdopodobnie wyleczyć raka płuc, ponieważ został wykryty wcześnie.

Mówi Badanie to pokazuje, że mają do ekranu od 200 300 do zmniejszenia jedna śmierć na raka płuc, który mówi Johnson przychylnie how mammografia pracy na raka piersi.

Jedno społeczeństwo rak, ASCO i inni urzędnicy zdrowia publicznego będą musiały borykać się z to, kto powinien być ekranowany i jak za niego zapłacić. To nie będzie coś każdy powinien być pod kątem, biorąc pod uwagę ograniczenia badania. Jednak nałogowych palaczy i tych, którzy rzucić mniej niż 15 lat temu, którzy są w wieku od 55 do 74 lat, podobnie jak 53.000, którzy wzięli udział w badaniu, mogłaby być najlepszymi kandydatami do badań przesiewowych raka płuca z tomografii komputerowej, w oparciu o te wyniki badań, eksperci uważają.

Paliłem przez sześćdziesiąt lat. My raka płuc wykryte przez proste rentgenowskim odczytany przez doświadczonego technika. Ja wtedy miałem zarówno TK oraz skan PET. TYLKO skanowanie PET jest niezawodny, ale kosztuje tyle, że lekarze muszą być w 99% pozytywne, zanim firma ubezpieczeniowa zgodzi. Ważną rzeczą jest to, że PET scan się znajdzie raka wszędzie istnieje (małe guzy są bardzo niebezpieczne, ale bardzo szybko nasion). Podobnie jak w przypadku obiektu w historii, miałem operację. Usunięto 3/5 mojego prawego płuca. Po prostu miałem moje coroczne sprawdzanie i dobrze iść. Nie wymagają chemioterapii lub radioterapii.

Jeśli palisz DON PONOSI bo czujesz wspaniałe, że są w porządku. Roczną fizycznym z skrzyni X-ray jest krytyczna dla LONG PALACZY ​​perspektywie. MOŻESZ przetrwać w dobrej kondycji, jeśli uzyska się szybko.

29 czerwca 2011 o 18:53

Zgłoś nadużycie Odpowiedz

W jaki Wszechświat nie technikiem przeczytać X-ray? Nie w tym jednym! Mamy te radiolog facetów, którzy zdarzają się nie być częścią tych facetów z lekarzem. Pamiętaj nich?

Następnie należy ubiegać skanowanie PET, która jest obarczona błędami.

Więc Oświadczam wypróżnianie bydlęcej. Ty ogłosić uniwersalną teorię pola lub lekarstwo do idiotyzmu, wiem lepiej, jak jesteś idiotą. Jesteś tylko albo Podbijanie lub szarlatan bez licencji.

Rzeczywiście, jesteś godzien tylko egzekucji.

30 czerwca 2011 o 00:36

Jeśli jesteś palaczem dawno, domagają się tomografię komputerową. Ojciec jak ten facet w historii, miał co roku przez wiele lat nigdy nie widzieli czegoś X-ray. Potem zaczął tracić dużo na wadze i miał ból w jednym ze swoich płuc. Chciał specjalisty płuc i jednym badaniu TK, znaleźli miał Etap 4 raka płuc. On tylko żył kolejne 6 miesięcy. Jego onkolog był z niedowierzaniem, że jego lekarz nigdy nie zamówił TK w 20 lat widząc go. Myślę, że jest zbliżona do nadużyć. Mamy tyle zapłacić za niego do ubezpieczenia medycznego, adidas buty dlaczego powinniśmy również zwrócić się z naszym życiem? Nie tylko powinien CT być powszechną praktyką dla nałogowych palaczy, powinny być one traktowane jako część ich fizyczne.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
180 / 664
어제 :
206 / 784
전체 :
568,154 / 18,835,738


XE Login