Nowy główny Wschodzie...

조회 수 3 추천 수 0 2020.07.04 18:19:50
BA8890 Men Black White.jpgNowy główny Wschodzie Garner Middle za szybki

Niedawno Elena Ashburn otrzymałem e-mail od byłego studenta, jednego z jej pierwszy, kiedy uczył w południowej Durham jako część programu Teach dla Ameryki. Nota 'znikąd' podziękował za pomoc Ashburn doprowadzić studenta do uczelni gotowy poziomie pisania. Student właśnie ukończył Fayetteville State University.

Takiej nagrody poproszony Ashburn trzymać się uczyć poza jej dwuletniego zaangażowania. Nie była pewna, adidas neo że ​​będzie w 2007 roku, ale decyzja, aby kontynuować karierę w edukacji doprowadził ją stać się kolejnym głównym Wschodniej Garner Magnet Middle School, zastępując Cathy Williams, który przeszedł na emeryturę.

I pomimo względnej młodości w Fuquay Varina High School asystent dyrektora, jej były szef i aktualny obszar superintendant Ed Mc Farland powiedział, że jest 'podekscytowany społeczności Garner', bo uważa, że ​​jest coraz unikalny talent.

'Ona jest naprawdę wyjątkowa,' powiedział McFarland, adidas sklep internetowy który był dyrektorem w Fuquay Varina High School w pierwszym roku ASHBURN jako asystent dyrektora. 'Myślała, jak zleceniodawcy, zachowywała się jak zleceniodawcy. A ona napędzana aby odnieść sukces.'

Ashburn pozostaje zastępcą dyrektora w Fuquay Varina High School; termin jej rozpoczęcia w East Garner nie została ustalona. W obu budynkach reprezentuje jedną z młodszych twarzy, choć nie wierzy młodzież prezentuje jakichkolwiek problemów. Ma współpracy i dawać przykład widzenia przywództwa, a ona powiedziała, że ​​nie myśli o zleceniodawcy jako szefa nauczycieli, ale asystent.

'I zobaczyć principalship jako usługa. Moja rola będzie służyć studentom do osiągnięcia misji' Ashburn powiedział. 'Kiedy go zobaczyć jako usługa zrozumieć, że trzeba dostać się wszyscy na tej samej stronie, działającego w charakterze siły zbiorowej'.

Ashburn uważa, że ​​postawa pomaga zachęcić nauczycieli kupić i McFarland zgadza. Nazwał ją niezawodną, ​​skupiony, niezwykle zorganizowany i profesjonalny i 'niesamowite lidera.' On również klasyfikowane jej wortk etykę jako 'niedopasowane'.

'Ona ma dużo empatii dla studentów i pracowników. Jest administratorem nauczyciela. Ona słucha potrzeb społeczności, rodziców, nauczycieli i personelu. A ona znaleźć odpowiedź sthe, szczęśliwy medianę.' McFarland powiedział.

Ashburn dorastał w Chester, Va., około 20 mil na południe od Richmond. Ona specjalizował się w języku angielskim i hiszpańskim na Uniwersytecie Longwood w Farmville, Va. Tam miała chwilę 'starszy' i nie wiem, co chciała zrobić, adidas allegro ale wiedziała, że ​​chce zrobić coś usługi zorientowane.

Teach dla Ameryki jest selektywnym program serwisowy, który rekrutuje 'wysokie osiągnięcia' absolwentów, którzy w przeciwnym razie nie poszły w edukacji.

Niektórzy nauczyciele krytykowali go za rzucanie studentów w najtrudniejszych klasach po intensywnym 12 tygodni kurs. Niektórzy opuszczają edukacji po ich dwuletniego zaangażowania a niektóre wypalić. Organizacja, jednak twierdzi, że wyniki testów wskazują, że nawet pierwsze i drugie nauczyciele roku w programie wytwarzają zyski biegłości uczeń poza to, co średnio doświadczeni nauczyciele produkcji.

Ashburn, tymczasem stanowi podręcznikowy przykład na to, co Teach dla Ameryki wyraźnie dąży w kierunku: absolwentów, które nie tylko uczą się poza ich zaangażowania, lecz unoszą się w roli lidera. Nazwała swoje doświadczenie i to tych z nich wiedziała, 'wyjątkowe' kredytować wielką szkolenia i wsparcie.

'Wprowadził mnie do kariery w przeciwnym razie nie weszły' Ashburn powiedział.

Przeszła Summer Institute w Atlancie, w trakcie wywiadu z dyrektorami Kliknęła z głową południowej Durham High.

'Pojechałem tam myśląc, że robię moją usługę dwuletni. Zakochałem się w nim, i pozostał poza' Ashburn powiedział.

Opisała nauczania jako 'najtrudniejsza praca na świecie', to pierwszy rok, w szczególności. Ale ona powiedziała, że ​​nie sądziłem, że fakt, adidas superstar damskie iż uczyła w południowej Durham sprawiło, że wszelkie trudniejsze niż praca z natury jest.

Z jej doświadczenia popychanie jej zaangażowanie w edukację, Ashburn zdobył tytuł magistra na UNC Chapel Hill w administracji szkolnej, służąc jako główny stażysta w Holly Ridge Gimnazjum na rok przed drugą jako asystent dyrektora w Fuquay Varina. Obecnie pracuje nad doktoratem w przywództwa edukacyjnego w UNC, jak również.

Poślubiła Raleigh rodem, który udał się do UNC, a ona podnosi jej czterech letnią córkę w stolicy. Ale East Garner zapewnia ponad krótszym dojazdy. Promocja daje jej możliwość prowadzenia szkoły magnes jeden wie, gdzie ona ma ciężkie buty do wypełnienia.

'Jestem bardzo upokorzony przez wspaniałą pracę, która już została sporządzona w East Garner' Ashburn powiedział. 'Dr Williams był znakomitym przywódcą.'

Ashburn powiedziała, że ​​nie ma zdobyć szansę zostać wprowadzone do wydziału, ale nie wyraziła obawy o dostosowanie się do nowej roli. Dla że kredyty zleceniodawców ona napotkanych w jej karierze. Opisała McFarland jako szczególnie ważną rolę. Były główny WCPSS z finalistów roku został awansowany do strefy kuratora w 2013 roku.

'Pracowałam dla niektórych szczególnie wyjątkowych zleceniodawców,' powiedziała. 'Nauczyłem wartość budowanie zdolności ludzi, budując kulturę wzajemnego zaufania i zrozumienia i szacunku.'
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
53 / 138
어제 :
224 / 835
전체 :
568,251 / 18,836,047


XE Login