Blisko z Paul HansenL...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.10 17:24:40
Unisex Grey.jpgBlisko z Paul Hansen

Lifestyle + Visit San Diego PeopleHome GardenMaking DifferenceFood / CookingDining DrinkingBeerTravelSan Diego Zoo SD Najlepsze PollEventsGuides

Szwedzki fotograf Paul Hansen stwarza z World Press nagradzany obraz konfliktu w Strefie Gazy. Obraz mężczyzn niosących ciała dwóch martwych dzieci przez ulicę w mieście Gaza została podjęta w dniu 20 listopada 2012. Jest to jeden z dwóch obrazów Hansena w 'Pictures of the Year International' w Muzeum of Photographic Arts w Balboa Park. Angelika Warmuth AP

Podziel Foto 'Pictures of the Year International' Gdzie: Muzeum Sztuki fotograficzne, Balboa Park

Kiedy: Poprzez Sept. 22Phone: (619) 238 7559

Paul Hansen, znacznie szanowanym szwedzki fotoreporter, odwiedzał The Washington Post, gdy jeden z fotografów pracowników gazety zatrzymał go w jego utworach.

'Mówiłem jej, jak ja pracowałem i powiedziała:' Paweł, to brzmi jak masz zbyt blisko swoich poddanych. Nie można dostać się zbyt blisko swoich poddanych '.

Hansen odparował, że miała go do tyłu: Trzeba zbliżyć się do fotografowanego obiektu. W rzeczywistości, nie można dostać się zbyt blisko obiektu.

'To znaczy, jeśli nie jesteś tam jako osobę, czemu nie?' Hansen powiedział podczas niedawnej wizyty w San Diego, aby zaakceptować główną nagrodę fotoreportażu w 2013 Pictures konkursu Rok Międzynarodowego.

'To', powiedział, dotykając jego aparat 'jest ostatnią rzeczą, jaką można zrobić.

'Pierwszą rzeczą jest rozmawiać z ludźmi. Jeśli widzą Cię jako osobę i widzą, że jesteś zainteresowany, masz'.

Wybór najlepszych zdjęć z Pictures of the Year International jest obecnie na wystawie w Muzeum of Photographic Arts, adidas polska w tym dwóch z Hansena zwycięskich zdjęć, jednej z grupą mężczyzn niosących ciała dwójki dzieci, a za nimi, ciało ojciec dzieci.

To zdjęcie z jej nieuniknione, bolesny, ludzkości, jest szczególnie charakterystyczne dla pracy Hansena. On jest często opisywany jako empatyczny (choć jeden z jego redaktorów poszedł dalej i nazwał go 'bleeping pracownik socjalny').

'Pochodzę z bardzo biednej tle', powiedział Hansen, fotografem personel do Szwecji Dagens Nyheter. 'Staram się zrobić historie na temat ludzi, adidas buty allegro którzy byli ofiarami społeczeństwa. Podobnie jak ludzie bezdomnych, narkomanów, matki dobrostanu wszystkich ludzi, że gdyby nie było dla kilku szczęśliwców przerwy w moim życiu, może być jednym z nich.'
Przerwa
Hansena był uprzejmości wujka, który dał mu aparat, gdy miał ledwie z podstawówki. Hansen był nie tylko zachwycony jej zdolności do tworzenia obrazów, ale dostęp i połączenia go dała.

'Byłam bardzo nieśmiała, kiedy dorastałem, ja wciąż jestem', powiedział Hansen, którego duża rodzina mieszkała w Szwecji, adidas superstar damskie ale często odwiedzane Dania (gdzie jego ojciec miał również dzieci). 'Czułam się bardzo odizolowany więc aparat stał się sposobem na przełamanie tej izolacji;.. Stał się narzędziem I wtedy stało się zawodem, bo lubię też magii kadrowanie zdjęć.'.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
161 / 452
어제 :
224 / 835
전체 :
568,359 / 18,836,361


XE Login