To jedyny czas mogę b...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.10 03:19:26
Unisex Black White.jpgTo jedyny czas mogę być

miałem 25 lat, kiedy przyjechałem do Bombaju, a teraz jestem 50. Mówię to w kategoriach filmowych hindi: Ek ne tujhko janam diya, ek ne tujhko paala, Kisko kahega tu maiyya (odniesienie do popularnej piosenki filmowej Hindi). Więc zostały urodził się w Delhi i byłem wychowywany przez Bombaju. Są to zarówno moi Miasta załogi. Moi rodzice są z Delhi i moje dzieci są z Bombaju i siedzę tam w środku.

Delhi jest piękny, ma inną kulturę. Jest to centrum polityczne, ma szersze drogi i zielonych pastwiskach. Jedyną miłą rzeczą Delhi jest to, że czuję się jak żyć w tym mieście. Teraz jest o wiele bardziej zatłoczona, ale nadal ma strefę komfortu, duże ogrody i parki. Standard życia jest bardziej w zgodzie z wymaganiami i potrzebami dorastania. Można po prostu odebrać piłkę, wyjść i znajduje się pięć parków zagrać. Pochodzę z rodziny niższej klasy średniej, ale nadal nie było Manavsthali podstaw do mnie, a drugi i następny. W Bombaju jest to trudne.

Ale jest Flipside. Pamiętam, że był w Chowpatty zakupem Vada Pav. W Delhi kiedy wyjdzie coś kupić i zadawać pytania jak to jest dobre, to jest świeże, to jest drogie w porządku, sprzedawca może powiedzieć, niech będzie, don kupić, herbatę, przynajmniej jakieś colę. Jest o wiele bardziej wyluzowany, zrelaksowany, to wszystko o co postawy wolnym. Kiedy zapytałem o to samo w Mumbai Vada Pav facet powiedział, że go jeść. Jeśli chcesz kupić w porządku, adidas sklep albo po prostu odejść. Nie, że nie bzdury podejście jem go, jeśli to wystarczająco dobre dla mnie to byłoby wystarczająco dobre dla Ciebie. Tutaj w tym wszystkim chodzi pozwól robić interesy szybko i iść dalej.

Moje życie w Delhi czuł o wiele bardziej sympatyczni Wieczorem mgła, światła coraz bardziej żółty. W Delhi można opuścić swój dom dla przyjemności. W Bombaju wychodzisz z domu do pracy. Lubię to. Może muszę zrobić wiele wystąpień społecznych z powodu mojej pracy, ale jestem bardzo nieśmiały, samotnik i don jak bycie na zewnątrz. To nie tak, jakby wychodzę na spacer do rynku. I don pojechać do Nowego Jorku i obijać się na ulicach albo. Istnieje wiele osób pyta mnie, czy tęsknię. Nigdy bym nie zrobił. Lubię wyjść i pracować. Lubię nosić adidas buty rano i zabrać je na noc. To w moim DNA. Przepraszam, że nie powinno być wspomnieć DNA hinduskiej. Powiem Bombaj pasuje do mojego stylu życia. Lubię pracować. Tak naprawdę lubię miasto nie ma sensu. Chcesz pracować być w Mumbai, chcesz pracować w czasie wolnym i mieć styl życia, który jest bardziej sympatyczni potem Delhi dla Ciebie.

nie jestem przyłączony lub odłączony od jakiegokolwiek miasta. Mają te słowa: Mułła ki Daud Masjid tak (Kapłan tylko cel jest meczet). Dla mnie to studio. Budzę się i iść do studia, a potem wrócić do domu. W połowie I don sobie nawet sprawy, jaką drogę I minęło lub których gromadzenie tęskniłem. To samo gdy jadę za granicę, a ja byłem prawie wszędzie z wyjątkiem Chin i Rosji. Ale jeśli pytasz mnie Don kochasz ulice Maroko dobrze Ja nie pamiętam ich. Strzeliłem tam były piękne, byłem szczęśliwy, ale ja po prostu wyszedł z hotelu do miejsca, gdzie miałem do pracy i wróciłem. Wieczorem Ja nie wychodzę. Moja jednostka gaśnie, ale jem w hotelu. Byłem w każdym mieście na świecie, ale Ja nie wiem o dowolnym mieście na świecie. I byłem w najbardziej egzotycznych i pięknych nich. Jeśli zostawiłeś mnie w środku jednego i zapytał mnie, który to jest szansa, że ​​wygrał w stanie powiedzieć. Miałem być w Watykanie dziś czy wczoraj. Po prostu poszedł do Edynburga na dzień i wrócił. Na pewno tam do Dubaju i Londynie w dzień lub dwa. I miał być w Kairze. Właśnie wróciłem z Delhi dwa dni temu.

wszystko co lubię o Mumbai?

Wiem, że ludzie skarżą się dużo o ruchu, ale jestem w porządku, nawet z tym. To jedyny czas mogę zrobić mój e-mail i inne rzeczy. Aby być uczciwym kocham ruch. To jedyny czas mogę być z siebie. Mojej pracy wymaga, abym zawsze otoczony ludźmi. Sto z nich danym momencie. Czy to fotografowania lub wystąpień publicznych. Lubię ciszy ruchu w Bombaju, jak to spowalnia rzeczy.

Kocham deszcze. Kocham morze. Mogę się zgubić. Pamiętam studio ale wygrał wiem Turner Szlak. Myślę, że byłem przez Taj i szłam z (producent / friend) Vivek Vaswani. Odwróciłem zakręt i nagle nie było to ogromne połacie morza przede mną. Dla Delhi chłopiec był to widok, ogromny morski wkrótce po tym małym pasie poza Taj. To dlatego zawsze chciałem dom nad morzem. Morze przypomina o własnej małości. Lubię wychodzić raz w drodze na taras machać do ludzi, by zabrać maleństwo się po prostu patrzeć na morze. Pochodzę z lądem okolicy to znaczy dużo choć wciąż don wiem jak jeść rybę. Kiedy przyjechałem tutaj mieszkałem w reżyserii (producent) Aziz Mirza house, który jest blisko, a potem wynajął miejsce huk z tyłu budynku, dom z jedną sypialnią. To było tuż po tym, jak wyszła za mąż, a potem przesunął się Carter drogi, która jest przedłużeniem tej samej drogi. Był to dom narożny w Estrada. A potem doszedłem tutaj, aby Mannat. Więc tak naprawdę nigdy nie wyszedł poza Estrada i Carter Road w Bombaju. I zawsze były Bandra chłopiec chociaż ja mieszkam na wyciągnięcie ręki z Vivek Vaswani. Chciałbym pochodzą z Delhi, strzelać i lecieć z powrotem do Delhi w tym czasie. Zrobiłem to za półtora roku. Nie miałem na żywo w Bombaju, dopóki nie ożenił się i osiadł tutaj.

Sposób porównywanie Bombaj i Delhi Czy macie podobne silne wrażenia z innych miast oraz Bangalore, Kalkuta, Chennai lub po prostu przeszedł Cię jak miastami za granicą trzeba było wspomniane wcześniej?

W Kalkucie Spędziłem dużo czasu na drogach. Przynajmniej od hotelu Taj na stadion i to dość duży plaster. Bangalore Byłem wychowany w. Moja dalsza rodzina pochodzi z Hyderabad i żyliśmy w Bangalore. Wiem Bangalore wewnątrz na zewnątrz też. To dziwne, jak byłem we wszystkich miastach. Urodziłem się w Delhi, moja mama jest z Hyderabad, tata z Peszawarze, pracuję w Bombaju, mam zespół w Kalkucie i mam dom w Bangalore. Jestem więc w każdym miejscu. Spędziłem czas we wszystkich tych miastach. Bangalore, teraz zmieniło się wiele. Kiedyś było tak piękne, kiedyś nazywana klimatyzowane miasta. Ostatnio, kiedy poszedłem zobaczyć mój własny dom tam znalazłem stało skomercjalizowane. Ten aspekt miastach żyłeś porażeniem ciebie. Delhi szokuje mnie. Istnieje tak wiele wiaduktów i teraz domy zamieniły się w sklepach. Ta ulica Defence Colony był tak piękny, teraz tam wszystkie sklepy. O ile niektóre miasta w Indiach są zaniepokojeni jakaś różnica, że ​​wkradł się, który czuję, kiedy jestem tam. Miasta Żyłem w czuję zmianę. Ale byłoby miło wiem różnicę między Indore i Baroda. Teraz będę fotografowania w Ahmedabad, abym mógł ją poznać. I będzie strzelanie do Raees w Surat, Ahmedabad i Kutchh. Idę do jednego lub dwóch restauracji. Idę do Olive czasami. Często mnie do hiszpańskiej restauracji w Marriott ponieważ mogę usiąść na zewnątrz. Byłoby to ledwie dwa razy w roku. Lubię wychodzić z przyjaciółmi do klubu nocnego, ale lubię wracać do domu szybko, bo robi się trochę trudne dla mnie, aby być na zewnątrz w miejscach publicznych na długo. Mam zamiar być młody teraz. Moi rodzice zmarli, kiedy byłem bardzo młody, więc wiek kiedy należy zostały zabawę, byłem w pracy. I don powiedzieć to ze smutkiem, bo wtedy byłoby miło będę, kim jestem, kim jestem. Ojciec zmarł, gdy miałem 15 lat, a ja pomagałem mamie i studiowania. To nie był, że pomagał jakiś wielki kobieta biznesu, chodziło o pomoc dostać się, z dnia na dzień. Pamiętam autobusy Bijwasan, robi (nafta) Rezerwacja oleju, brudny to było, a potem wraca i nauki i zabawy, jak również. W tym czasie miałem 25 lat moi rodzice nie żyją i miałem źle siostrę. Więc ja tylko pracuję. Mam tylko pracował przez ostatnich 25 lat. Teraz, kiedy pracował na tyle, mam wystarczająco dużo pieniędzy, mam tyle honoru, mam wystarczająco dużo filmów aby czuć się miło, że mogę być młody. Więc Gram na Playstation, jestem do gier planszowych. Teraz mam zamiar pomalować na czerwono miasta. Mówię własną Raju Ban Gaya Gentleman. Są tam małe momenty i komentarze w nim, które są bardzo słodkie. Jak mówię w filmie mein jagah hi Nahin milti Pyaar Hai karne ki Postać ta wykonuje swoją dziewczynę do salonu samochodowego, działa tak, jakby jest sprawdzanie samochodu, kiedy rzeczywiście chce ją pocałować. Wszystko dlatego, że nie ma miejsca w Bombaju, gdzie można pocałować w spokoju. On jest zły na coś i rzucając wokół jego życiorysu w Estrada i istnieją pary pochodzące ze skał. On przeprasza i prosi ich, by na niego. Nie ma miejsca na romans w Bombaju i Raju Ban Gaya Gentleman oddaje to. W Delhi zawsze można iść do Jawaharlal Nehru University.

Mówią, że Delhi jest miastem, w którym ludzie są świadomi politycznie i Mumbai, gdzie są one bardziej skłonne finansowo. A ty jesteś dobra mieszanka dwóch. Większość starszych przywódców dzisiaj są moi rodzice wiek, wiek rodzice byłby teraz były żywe. Znam ich przez rodziców, jako zwykłych ludzi. Ojciec zrobił dużo mówić o rzeczach, uczynił nas czytać dużo książek, listów Nehru, powie nam historie politycznych bardzo interesująco. Czy słyszałeś o niektórych ludzi, adidas originals którzy są liderami teraz. Wiedziałeś o Jagjivan Ram, Morarji Desai. Wiedziałeś o panu Vajpayee, pani Indiry Gandhi. Ty słyszał te wszystkie imiona. Jedną następnie dowiaduje się o tym w sposób osobisty. Nie jestem zainteresowany polityką. Jestem zupełnie apolityczny przez myśl. Wszystkie partie i ich liderzy są chłodne. Ja nie znam programy. Ale mam pragnienie uczenia się. Lubię spędzać czas w telewizji, aby wiedzieć, co się dzieje i nie tylko (Peter i Indrani) przypadek Mukherjea. Lubię usiąść wiedzieć, co wydarzyło się w Bihar oraz w wyborach Delhi, jak się rzeczy okazuje się teraz. Co sprawiło, że BJP wygrać wybory. Chcę wiedzieć wszystko. Chcę wiedzieć o Bogu Particle również. Chcę wiedzieć Rihanna nową piosenkę. Chcę wiedzieć, jak Jay-Z (amerykański raper i producent muzyczny) wykonuje swoją działalność. Gdy moje dzieci mówią o ludziach, Ja nie wiem, jak wczoraj mówili o Hardwell a ja nie zrobił wiedzieć, kto do cholery Hardwell było, ale teraz znalazł się o niego. Wiem, że jest DJ, mikser, producent. Po prostu muszę się dowiedzieć. Muszę wiedzieć biznesu. Więc jeśli czytam tweet pana (Anand) Mahindra o czymś I don zrozumieć, spróbuj i dowiedzieć się o niej. Jakie skojarzenie on mówi nie? Gdybym don coś wiedzieć, że irytuje mnie. I google. Czytam się na ludzi. Jeśli zrobię szczyt gazetę lub coś dla telewizji i istnieją inne głośniki i politycy po prostu don iść i powiedzieć cześć kim jest ten facet. Chcę wiedzieć, co on lub ona zrobiła. Lubię być świadomi.

Skoro mówisz, że lubisz wiedzieć dużo ilu gazetach czytasz?

Do ubiegłego roku czytałem czterech dokumentów dziennie, ale szczerze mówiąc teraz przestali je czytać. Jak obudzić Mam dwie filiżanki kawy i cztery gazety są przy mnie HT, TOI, Statesman, ponieważ mój ojciec, adidas neo opinie aby ją przeczytać, a następnie udnia dziwnie jest w godzinach porannych. Następnie papier biznesu, ale także don ją przeczytać. Uważam to za nudne.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
161 / 452
어제 :
224 / 835
전체 :
568,359 / 18,836,361


XE Login