Watertown właściciel ...

조회 수 3 추천 수 0 2020.06.29 20:48:34
Men Navy Blue White.jpgWatertown właściciel domu znajdzie podejrzanego Dżochar Tsarnaev w łodzi

dzielnego człowieka, który odkrył Boston 19-letni maraton bombardowanie podejrzany Dżochar Tsarnaev krycie, zakrwawiony, adidas polska w ukochanej łodzi 'nie staram się być bohaterem', jego pasierb ujawniła dziś. wczoraj po południu, gdy zauważył, adidas superstar damskie że plandeka podniosła się jego łódź i pasek zostały wycięte. Wspiął się na bliżej, czyli kiedy zobaczył kałużę krwi i co uważał za zmięty ciała.

'Widział coś zgarbić dół w kierunku przodu łodzi, a jego umysł od razu dobrze zrobił, 'Robert Duffy powiedział.

'On wypadł z łodzi i jego

pierwszym odruchem było 911. Wiedząc strzały został zwolniony, pewnie

prostu spadł z drabiny i odszedł do 911. '

Duffy powiedział, że był przerażony, adidas allegro kiedy po raz pierwszy zobaczyłem SWAT zespołów otoczyli dom jego rodziców w wiadomościach. I zepsuł płacz, powiedział. 'Staraliśmy się połączyć. Telefon był zajęty przez prawie 30 minut prostych. Próbowaliśmy z telefonów komórkowych, ani jedno, Dawida i moja matka zostali wybranie telefonu w górę. Moja siostra była statyczna.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
141 / 505
어제 :
230 / 763
전체 :
567,685 / 18,833,971


XE Login