Derrick Rose mówi, że...

조회 수 1 추천 수 0 2020.07.21 11:35:31
Derrick Rose mówi, że jego zaufanie jest 'przez dach'

S1669 Primeknit Women White Pink.jpgZarządzaj ustawieniami konta. EDT 30 lipca 2014Derrick Rose pracuje obecnie z Team USA, w jego pierwszym dniu działania sądu od urazu zeszłej jesieni (fot: Andrew D. Bernstein NBAE / Getty Images). LAS VEGAS Derrick Rose używa rolek now.Not rodzaju, że starsze panie używać we włosach, adidas zx 750 pamiętać, że on w wieku od ostatniej widzieliśmy go, ale nie dość, że dużo. Nie są to ozdobne metalowe pręty z gumy uchwyty, które elity sportowców takich jak Chicago Bulls użytku punkt straży przedłużyć żywotność swoich maltretowanych ciał. Rozdarcie ACL, menisk łza, dwóch wyczerpujących rehabs i stracił sezony później, oczywiście najbardziej podeszłym wieku 25 lat w NBA stare wykorzystuje rolki teraz. 'Jestem już stary,' uśmiechnięty Rose powiedział, zanim masa mediów przyszło mu drogę do omówienia jego pierwszym treningu na zgrupowaniu drużyny USA w UNLV poniedziałek afternoon.FOR THE WINProof że Derrick Rose jest z powrotem i gotowe do gry basketballHe jest starszy, mądrzejszy i usłyszeć go poinformować go podczas sesji 25 minut z dziennikarzami może nawet lepiej niż kiedykolwiek. 'Teraz', powiedział. 'Jestem tam.' Kiedy zapytaliśmy o tym, jak cały czas na uboczu zmienił go, Rose, który grał w zaledwie 49 meczach przez ostatnie trzy sezony torturous szybko zripostował: 'Wiesz, jak dobry jesteś, ale nie wiedziałem,. teraz moje zaufanie jest szalona. 'ja tam jestem człowiekiem. Nie martwię się o to. Moja pewność siebie jest bardzo wysoka. To jedyne, co można zobaczyć w tym roku, adidas sklep że mój poziom ufności jest przez dach 'Przesłanie było jasne: Rose jest gotowy do this.USA TODAYTeam USA zaplanowany narażeni po wycofaniu Kevin Love'. I już przygotowuje się do tego dla długi czas ', powiedział Rose, który zerwał łąkotki w prawym kolanie 22 listopada 2013 roku i został dopuszczony do pełnego postępowania sądowego od marca.' (jego poniedziałek praktyka) jest prawdopodobnie duże, aby wszyscy inni, bo prawdopodobnie nie ma widział mnie, ale dedykowany całe lato na ten moment. 'Nikt nie widział mnie od dłuższego czasu. to trochę dziwne. Ludzie są tak jakby w zachwycie nawet zobaczyć mnie spada na podłogę, jak jestem niepełnosprawny lub somethingThis to dopiero początek długiej drogi, długi Grind '. pierwsze rzeczy pierwsze, adidas originals buty Rose chce mieć pewność, że jest częścią zespołu 12 człowiek, który zmierza do Hiszpanii dla FIBA ​​Basketball Mistrzostw Świata następnego miesiąca przed martwiąc się o to, co dalej, Ma wystarczającą konkurencję na miejscu punkt Guard, adidas originals z takimi kolegów All Stars John Wall (Washington Wizards), Stephen Curry (Golden State Warriors) i Kyrie Irving (Cleveland Cavaliers) także na zaplanowany 18 człowieka, który zostanie zredukowane po obozie konkluduje w sobotę.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
210 / 666
어제 :
256 / 872
전체 :
566,622 / 18,830,091


XE Login