sprawdzenie autentycz...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.11 09:37:40
Unisex Colorful White.jpgsprawdzenie autentyczności
Program bodźców gospodarczych rządu zaczyna się dziś, a William Pearson Los Angeles jest gotów przyjąć jego zwrot podatku $ 600 i gromadzą ją.

'Jestem zbyt boi się go wydać,' Pearson, 63, powiedział w ubiegłym tygodniu. 'Nikt nie wie, gdzie gaz lub żywności pójdzie, a ja jestem niepewny co go przez lata.'

Internal Revenue Service rozpocznie wysyłanie rabaty poprzez elektroniczny przelew dzisiaj i mailing kontrole wyjściowy 9. Prezydent Bush powiedział w ubiegłym tygodniu 110 $ mld, że 130 milionów gospodarstw domowych powinien otrzymać od lecie pomogłoby zrównoważyć wysokie benzyny i żywności ceny i 'dać naszą gospodarkę jako motywację, aby pomóc nam wyciągnąć spowolnienia gospodarczego '.

Pearson, kawalerem, który sprawia, że ​​$ 45,000 lat jako groundskeeper dla budynku biurowego, powiedział, że nie był tego taki pewien. Będzie zapisać zamiast spędzać $ 600 rabat, czyli to, co znaleziono ostatnie badania opinii publicznej większość Amerykanów planuje zrobić.

'Na kłopoty jesteśmy w, jest to drobna kwota,' powiedział Pearson. 'Gdybyśmy mogli zobaczyć wyrównanie gospodarki off w przyszłości, adidas originals możemy go spędzić, ale staramy się być realistami. Te pieniądze wygląda coś każdy będzie musiał się trzymać.'

Nie każdy kwalifikuje. Single z skorygowanych dochodów brutto ponad $ +87.000 i ożenił wspólnych filtrach o dochodach ponad $ 174000 nie dostanie odprawy. Im bliżej podatnicy dostać się do tych pułapów, tym mniejszy będzie ich rabaty.

Pasadena elektryk Floyd Henderson, 62, uważa, że ​​robi zbyt wiele, aby ubiegać się o rabat.

'Myślę, że to niesprawiedliwe, każdy powinien być coraz to', powiedział. A gdyby był, aby otrzymać rabat? 'Na pewno nie jestem w nastroju wydatków. Chciałbym usiąść na nim, lub wykorzystać go do zapłacenia rachunki.'

z Los Angeles Times / Bloomberg ankiecie stwierdzili, że 31% uprawnionych podatników byli chętni do korzystania z ich rabaty wymazać długu, a 34% chce wzmocnić swoje oszczędności. Tylko 18% respondentów stwierdziło, że planuje się wydać pieniądze.

boom cen paliw i żywności i dochody shriveling i wartości domu popchnęły zaufanie konsumentów do ćwierć wieku niskim, według sondażu przeprowadzonego przez Reutera i University of Michigan. Stwierdzono, że 30% ludzi będzie kupować rzeczy z ich kontroli rabatowych.

Kwame Addo od Chino Hills jest jednym z nich. On i jego żona figura oni otrzymywać $ 1.200, a on wykorzystać niektóre z nich, aby odwiedzić swoją siostrę w Londynie w ciągu kilku tygodni, adidas neo opinie podróż wykonane przystępne przez $ 460 bilet powrotny.

'Dolar jest niska w stosunku do euro, więc to się przyda', powiedział Addo, 41, wiceprezes Union Bank of California.

Wywołanie planu bodźców gospodarczych 'piękny gest' Addo powiedział on może traktować siebie do niektórych nowych koszul i butów w duchu pomagając kraj. Ale on ma bilans American Express do spłacenia, dwoje dzieci do wspierania i innych wydatków, choć nie ma wiele długów, w przeciwieństwie do niektórych z jego przyjaciół. On nie figuruje zostaną one rabat na zakupy z ich pieniędzy.

'Większość ludzi może korzystać zaokrąglona, ​​ale nie sądzę, będą z niego korzystać tak to zamierzony,' powiedział. 'Gospodarka robi źle, a foreclosures w lewo i prawo, a my potrzebujemy więcej działań na drogich towarów.'

Program rabatowy będzie przechodzić przez Jason Lee, nie dlatego, że zarabia zbyt wiele, ale dlatego, adidas lite racer że jego dochód jest zbyt niski. 26-letnia z Valencia, który zarządza nadziewane sklep zwierząt Lenovia pluszowych w centrum Los Angeles, powiedział, że był przerażony, gdy dowiedział się, że nie kwalifikują się.

'plan stymulacyjny powinien koncentrować się na ludzi, którzy mają niższe dochody, które nie sprawiają, że dużo,' powiedział. 'Powinienem być z jednej uzyskanie tych pieniędzy. To nie ma sensu.'

Champagne 725093-140 Unisex White Gold B'Jestem OK finansowo. Kwota ta nie wystarczy, aby naprawdę mi pomóc, ale to im pomóc', powiedział Becker, o 49 latek z Simi Valley. 'Dzięki koszty rosną, będą potrzebować co mogą dostać'.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
197 / 608
어제 :
256 / 872
전체 :
566,609 / 18,830,033


XE Login