Bądź gotów zrobić to,...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.06 10:16:42
Bądź gotów zrobić to, co inni nie są

818099-004 Men Black White Orange.jpgCzasami, po prostu wiem, że coś trzeba podjąć działania w celu podjęcia firmy do przodu. Jednakże, jeśli jesteś czegoś podobnego do mnie, dotarłeś zatrzymał się w przeszłości, nawet jeśli jest to coś, co wiesz stworzy duże rezultaty. Odwlekają, uporządkować swoje biuro, dostać jeszcze jedną filiżankę kawy, cokolwiek by nie zrobić to. Kiedykolwiek, że ci się stało? Istnieją różne powody, dla których może być zwłokę od podejmowania działań. To może być to, że nie wiem, kolejne kroki, że nie jesteś pewien, jak iść do przodu. To się zdarza, ale to nie to, co mówimy dzisiaj. Najprawdopodobniej jest to coś deeper.For mnie, kunktatorstwo w przesuwając jest bezpośrednio związane z wynikami, zwłaszcza gdy wynik naprawdę wiele znaczy dla mnie. Kiedy jest coś znaczącego, coś wielkiego, to kombinacja, 'Wow, mam nadzieję, że nie robią tego zepsuć', a jednocześnie 'Co się stanie, jeśli mi się uda? Czy naprawdę mogę poradzić sobie sukces i bogactwo, które przyjdzie moja sposób? Czy ja naprawdę wyciąć w tym wiele dobrych rzeczy wejściem w moim życiu? ' (Tylko piśmie, że wydaje się śmieszne, ale to, co czasami pojawia się i wiem, że nie jestem jedyny.) To, co nazywam swoją wewnętrzną grę Client atrakcja (mentalności) dyktowania wasz zewnętrzny grę Klient atrakcji (marketing). Choć zwykle jestem skoncentrowany i podjąć żadnych wymówek podejście do Getting Things Done, stało się jeszcze niedawno. Miałem uchylenie czasu sfinalizowania dużego projektu, a zamiast tego, znalazłem się robić rzeczy ja 'wykorzystywane' do zrobienia: zamiar coś zjeść zamiast siedzieć w dół, aby ją napisać, czyszczenie mojego biura, nawet wycierania biurka, zakupy buty online, a potem zdałem sobie sprawę, adidas polska co było naprawdę happening.I została chwilowo rozciągnięciu przeszłości mój komfort zone.You zobaczyć ten projekt jest coś chciałem zrobić od dawna. To wszystko, jestem pasjonatem. Chodzi o dawanie ludziom prawdziwe życiowe narzędzia, których potrzebują, aby sprzedawać ich działalności, podczas gdy coraz ich z ich własny sposób, więc może faktycznie uda. To moja pasja, to moje marzenie, a to moje powołanie (tylko czytanie, adidas superstar który pobiera mi zakrztusił się.) Tak więc, jak widać, nie jest to lekka rzecz dla mnie. Jest dużo do stracenia, zarówno zawodowo i osobiście. I faktycznie robi to ma mnie czuć się trochę nieswojo. Myśli ciągle pnący się: 'Czy chcą go będą płacić za nią pójdą??' To straszne gremlin własnej wątpliwości hodowane sobie znać po raz kolejny. Myślałam, że niszczona go, ale był z powrotem. Chodzi o to, że nie miał zamiaru pozwolić mu wygrać po raz kolejny. Więc tym razem zdecydowałem się podjąć działania, mimo strachu, mimo niewygodnych uczuć własny klucz doubt.The było rozpoznać, co zatrzymywało mnie przed podjęciem działań. Co było istotą? Co było w tym wszystkim chodzi? Raz, że było jasne, wybrałem działanie, które byłoby przenieść mnie do przodu, pomimo wszelkich negatywnych uczuć, albo co mój wewnętrzny krytyk lub gremlins mówili me.Then, adidas sklep spisałem akcję chciałem do zrobienia tego dnia. Krok działania. Trzeba przyznać, czułem ogromny, ale to była tylko jedna rzecz do zrobienia. Następnie zadałem sobie pytanie, jak by to było pod koniec dnia, dokonawszy tej jednej bramki, że jedną akcję. I przewidywał jest bardzo dumny z siebie, szczęśliwy w środku, i wiedząc, że miałem dobre dziś zrobić coś naprawdę. Dzień nie został zmarnowany. Gdy to się stało, mam do pracy na zadania bym został pchanie off.Well, za każdym razem tak się dzieje, to wynik jest zawsze taki sam. TAK, przez pierwsze kilka minut są niewygodne. Jestem niespokojny, trochę niespokojny, boję się go. Ale gdy przepływ dostaje się, gdy jestem zaangażowana do projektu, to wszystko po prostu ślizga się stamtąd. Kiedy jestem w przepływie, pomysły zaczynają powierzchni, że nie myślał o koncepcje zaczynają się razem, a całość po prostu ma kształt, dzięki czemu łatwiej niż myślałem musiałby been.After pewnym czasie dostać pęd. To nieprzerwany przepływ kreatywność zaczyna się przejąć i to jak jesteś na fali. Pod koniec dnia, czujesz się wysoki, duma i prawdziwe poczucie spełnienia. Nie tylko dlatego, że zrobił krok naprzód dla firmy, ale dlatego, że wziął ten krok POMIMO OF.Your przypisania klienta atrakcji: Więc pytam was dzisiaj. Co to jest, że już odkładać? Co to jest, że ma wielką wagę do ciebie, że już zwlekać dalej? Jaka jest jedna rzecz, że jeśli masz to zrobić dzisiaj, by przenieść swoją działalność do przodu niezmiernie? Jakie można podjąć działania w sprawie, pomimo wszelkich uczucia dyskomfortu, wiedząc, że kiedyś to się robi, poczujesz niesamowite? Zanotuj działania będzie można podjąć, uczucie będziesz miał po wykonaniu go na koniec dnia (lub korzystnie przez 11am?) Skoncentruj się na tym uczuciu i po prostu zacząć it.Remember, ludzie sukcesu są po prostu ludzie, którzy są gotowi zrobić to, co inni nie. Czy jesteś gotów to zrobić? Jest to nowy sposób patrzenia na swoje życie i Twojej firmy: podejście żadnych wymówek. Gdy to zrobisz, Client atrakcji staje się wielki czas proste.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
198 / 619
어제 :
256 / 872
전체 :
566,610 / 18,830,044


XE Login