Brakujące York uczeń ...

조회 수 2 추천 수 0 2020.06.27 13:03:45
Unisex White Blue.jpgBrakujące York uczeń Megan Roberts następnie 'przerażający facet 'dni wcześniej zniknęła

'Nie mogę uwierzyć, że facet po prostu za nami': niepokojące tweety ujawniają, jak brakujący uczeń Megan i jej przyjaciel byli obserwowani przez 'creepy guy' zaledwie kilka dni, adidas lite racer zanim zniknęła w nocy z

Megan Roberts, 20, był ostatnio widziany 2 nad ranem w czwartek w barze Popworld powiedział w niedzielę, adidas superstar damskie ponieważ przyjaciele myśleli, że pobyt w domu

Przyjaciel wpisów o nich śledzony w ciągu dni kreskowych earlierClaudia Lawrence, 20, zaginął na milę w York marca 2009Chef została najprawdopodobniej zamordowana, a jej ojciec odwołania publicznego znaleźć MeganTeams w łodziach przeszukują Ouse w pobliżu mostu, gdzie była postrzegana

Chris Brooke dla Daily MailLarisa Browna do codziennego Mailjust powiedział nam, że jest z Shrilanka (sic!), a nikt nawet nie zapytał. My nie jesteśmy
głupie dziewczyny więc przestań za nami i odejść, zanim uderzy cię ffs? Megan powiedział mu nasze prawdziwe nazwiska maniak, to jest tak niewygodne on unosić się wokół nas pls prostu pójść? po prostu powiedział do Megan, że mój telefon może umrzeć i przerażający facet po prostu powiedział:

'Mam 3 baterie AA, jeśli lubisz' wtf nie mogę sobie z tym poradzić? '

powiedziała Megan był ostatnio widziany z grupą ludzi, adidas zx flux wkrótce po opuszczeniu klubu nocnego w mieście York.

HUNT Megan: policja wykorzystuje CCTV prześledzić BRAKUJE STUDENT

czwartek 23 kwietnia, 2 nad ranem: Megan Roberts lewym pasku Popworld z przyjaciółmi i był postrzegany spacery wzdłuż Jorku George Hudson St.

02:10: CCTV materiał filmowy pokazuje panią Roberts z grupą ludzi na rogu ulicy niedaleko Lendal Rougier Bridge.

02:20: grupa następnie przeniósł się na drugą stronę mostu, ale bez Lendal Megan.

Funkcjonariusze przeszukują

brzegu rzeki Ousein miastem i rewidują CCTV nagranie, które

pokazuje studenta z grupą przyjaciół z jednej strony rzeki na

wokół 2.20am w czwartek rano, ale nie występuje w grupie drugiej

boku krótki czas później.

nagrania

pokazuje Megan z grupą ludzi na rogu ulicy Rougier na

jedną stronę słynnego mostu Lendal miasta na 2.10am.

powiedział dziś przyjaciele były następnie widoczne na drugiej stronie wezbranej rzeki w 2.20am ale Megan nie było.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
269 / 1,245
어제 :
250 / 1,514
전체 :
570,520 / 18,845,038


XE Login