kaza olay yerinden ay...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.10 23:33:59
136027-405 Men Midnight Navy.jpgkaza olay yerinden ayrıldı motosikletçi arıyor Bayonne polisler
tanık ayrıca anda bir Honda sedan Kennedy Bulvarı üzerinde kuzey sevk edildi Jersey City Derrick McKenzie, 34,
. O, motosikletçi dar medyan bariyer yakın hareket ettirerek motosiklet ile daha fazla temas önlemek için çadidas ayakkabı satın alıştı ama sonra o arabanın kontrolünü kaybetti hangi noktada bariyer, vurdu Mercedes Benz.The Mercedes Benz'in sürücü ile çarpışan önce onu kesti söyledi onu aşağı vurma, Boulevard 63 Caddesi'ne ile kesişen bir trafik direğine çarptı kadar McKenzie dedi.Demokratik Mercedes Benz, adidas türkiye o yaralı olarak görünmedi sürücü, yapildi ve tespit edilmesi reddetti, Kennedy Bulvarı boyunca kuzey devam ne oldu McKenzie hesabına doğruladı. 'O bana vurdu, ben de durdurmaya çalıştım,' dedi. 'O önümde ve ben, adidas neo ben onu ezmek için gittiğini düşündüm vurmak istemiyordu çalıştı. Ve sonra arabanın kontrolünü kaybetti.' Kazadan sonra hemen, motosikletçi daha onun motosiklet tekerlekli güneyinde Kennedy Bulvarı üzerinde, hafif limp.He ile yürüyen bir polis memuru, bir sivil polis memuru car.The çekti olarak kaldırım boyunca motosiklet park hem motosikletçi ve Mercedes Benz sürücü konuştu ama sonra, kısaca onları terk hangi motosikletçi Mercer Park.The memuru ve itfaiyeci içine başlık, yaya olarak kaçtı kısaca onu bulmadan adam aradı ve dün öğleden sonra çarpışma scene.As döndü işaret, polis hala orta olmak için baktım motosikletçi, aradığını gri gömlek giymiş yaşlı, yaklaşık 5 ayak 5, koyu şort ve siyah shoes.Bayonne polis Teğmen James Donovan motosiklet 2002 Suzuki Bandit olduğunu söyledi. Polis kayıtlı olmamak için ve hayali plakaları olması için araç esere el koymasının, o motosiklet doğrudan 201 858 6900 veya uç aracılığıyla polise başvurabilirsiniz bu olayla ilgili bilgi stolen.Anyone taşıyor gibi aramalarda gelmedi dedi said.Donovan Metin TIPBPD ve 274637 için ucu: 877 900 İPUÇLARI veya metinle hattı.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
56 / 169
어제 :
231 / 1,043
전체 :
566,928 / 18,831,423

XE Login