Ciało na MoorAle przy...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.10 20:43:22
Ciało na Moor

EP Men Pink Blue Black.jpgAle przy takich okazjach, policja zwykle okaże się, że to tylko przypadek dopasowanie ciała z kimś, kto jest za zaginione. Nie tym razem.
Sześć miesięcy minęło od człowieka na wrzosowisku ustanowienie przez ścieżkę i umarł, a jeszcze nikt nie ma nawet najmniejszego pojęcia, kim jest.

Jest tylko opis wysokości 6ft 1in, biały, szczupły, oddala siwe włosy, adidas superstar damskie niebieskie oczy, duży nos, który mógłby zostać uszkodzony.

Jego dochodzenie będzie musiał złożyć oficjalną decyzję o tym, czy było to samobójstwo, ale zdaniem policji było.

Ponieważ każdy dzień mija, niektórzy uważają, że kuszące, aby stwierdzić, że człowiek stworzył również przemyślana decyzja, że ​​nie chce, aby ktokolwiek zna jego tożsamość.

ostatnią osobą, człowiek jest znany z którym rozmawiałem był właściciel The Clarence pubie w miejscowości Greenfield, gdzie wielu spacerowiczów wyruszył z.

Wszedł na około 14:00 w dniu poprzedzającym znaleziono jego ciało. 'On po prostu zapytał o drogę do szczytu góry', mówi Melvin Robinson. On po prostu podziękował mi i poprosił mnie znowu na kierunkach, które powtórzyłem mu. A on po prostu ruszył '.

Ciało znaleziono około 21 godzin później.

Przyczyną śmierci była dla współczesnej Wielkiej Brytanii bardzo nietypowe.

Człowiek na wrzosowisku zginął od strychniny zatrucia.

Gdy znaleźli swoje bilety kolejowe, policjanci nadzieję, że odpowiedzi na jego tożsamości można znaleźć w zachodnim Londynie.

Coleman udał się na południe i spotkał się z funkcjonariuszami z policji metropolitalnych.

Low Alternate 819171-010 Men Black Red.j'Usiedliśmy z myślami', jeśli jesteś 65 do 75 lat, adidas sklep jesteś mężczyzną, żyjesz w obszarze Ealing, co będziesz potrzebować? Myślimy przychodni, stomatologów, masz swoje fryzjera, bukmacherzy, domy mieszkalne, adidas allegro usługi zdrowotne wszystkich tych miejsc, które odwiedziliśmy. '

Pomimo tych starań, plakaty i mediach, nikt z Londynu zgłosił powiedzieć, że go rozpoznać.

Czy to bardziej prawdopodobne wtedy, że ten człowiek przyszedł na Ealingu gdzieś indziej?

Dwa piętra poniżej poziomu terenu przy ratuszu w Ealing, znajdziesz Rady CCTV nastawni. Istnieje ekrany pokazujące obrazy z około 600 różnych kamer. zdjęcia monitora Pracownicy z ulic, chodników, parków, klatek schodowych, parkingów.

na jego komputerze w sąsiednim biurze, kierownik, co opisuje jako 'CCTV centrum nerwowe', adidas lite racer Oliver Martin, prasy grać na materiał filmowy od piątku 11 grudnia. Ludzie wszystkich kształtach, rozmiarach i wieku idą na przejście dla pieszych do Ealing Broadway.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
56 / 143
어제 :
224 / 835
전체 :
568,254 / 18,836,052


XE Login