One Proste Secret do ...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.07 07:26:14
Unisex Army Green.jpgOne Proste Secret do Zmienianie Parenting Mindset

W pierwszej części tego artykułu, rozmawiałem o tym, dlaczego powinniśmy zmienić nasz sposób myślenia dla rodziców. Jak to pomoże nam kontrolować nasze reakcje na sytuacje. Ale w jaki sposób możemy zmienić nasz sposób myślenia dla rodziców? Bardzo prosty sekret zmieniając sposób myślenia jest dla rodziców, adidas allegro aby zmienić swój umysł dla rodziców! Brzmi prosto, ale wszyscy wiemy, że jest znacznie bardziej skomplikowana niż to. Więc w jaki sposób to zrobić? Hansen i Allen Proponuję zacząć od uznając, że głosik w głowie. Zacznijmy jaki ma głos mówić? Czy to mówią w pierwszej osobie: 'Ja nie powinien krzyczeć dopiero teraz?' Czy mówić w trzeciej osobie: 'Ty nie powinien krzyczeć dopiero teraz?' Czy też mówić w liczbie mnogiej: 'Nie powinniśmy krzyczeć dopiero teraz?' Jak będziesz wiedzieć? Cóż, po prostu pewnie zapytał się albo: 'Jak będę tego dojść?' Lub 'Jak można dowiedzieć się tego?' Lub 'Jak będziemy tego dojść?'. I tu jest Twój answer.Once rozpoznać głos, można zminimalizować, grając z nim. Na przykład, gdy Twój głos jest krytyczna i biją się w górę, to nie jest bardzo pomocne. Hansen i Allen Proponuję zmienić głos Myszki Miki, a może Darth Vader. Spróbuj Alvin i wiewiórki. Zasadniczo, jeśli głos jest nadmiernie krytyczna, nie bierz tego na poważnie! Zmiana głosu, tak, że niemożliwe jest, aby wziąć to poważnie. Nie mogę powiedzieć, jak niesamowite jest to strategia is.Now może to być świetny pomysł, ale możemy pójść kilka kroków dalej. Jak się zmieniamy, co mówi głos jest pozytywny. W ten sposób możemy nie tylko wyeliminować negatywny głos, możemy zastąpić go pozytywne, zachęcając voice.So dajmy przykład. Powiedzmy Johnny tory błota do domu z podwórka. Teraz chcę, żebyś sobie wyobrazić, jak ktoś może normalnie reagować. (Nie jest nowy wy, którzy się zmienia.) Mogą krzyczeć, 'Johnny, ile razy mam ci powtarzać, aby uważać, aby nie dostać się błotem w domu? Zdejmij adidas buty damskie, zmieniać ubrania i przebywają w telefonie pokojowej przez 1 godzinę, bo się bałagan! ' Wtedy zaczną myśleć sobie: 'Gdzie ja pomylić z tym dzieckiem? Jak to się stało, że nigdy nie mogę zapamiętać, aby utrzymać dom oczyścić? Czuję się jak służąca tutaj. Nikt nie dba o jak ciężko pracuję tu.' Czy to nie brzmi znajomo? Oczywiście, Johnny nie chciał zrobić bałagan, jest on zaledwie 3 lata old.Now z tej nowej metody, można nadal krzyczeć na Johnny'ego, ale tak szybko, jak to krytyczny głos w twojej głowie włącza się i zacząć bić się w górę, adidas originals od razu zrealizować śmieszność tego wszystkiego. Teraz Myszka Miki mówi ci, adidas sklep internetowy że nie podniesie Johnny prawo. Albo Alvin i wiewiórki śpiewają piosenkę o swoim strasznym parenting.After to dzieje się kilka razy, może być w stanie zatrzymać, zanim jeszcze zaczną krzyczeć na Johnny'ego. To nie znaczy, że nie jesteś zdenerwowany, gdy Johnny tory błoto w domu, ale teraz jesteś w kontroli swojej reakcji i można dokonać bardziej racjonalną decyzję o tym, jak najlepiej dyscypliny Johnny'ego. Możesz być nawet racjonalne wystarczy, że zdasz sobie sprawę, zanim Johnny tory błoto w domu, jak można go uniknąć.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
167 / 629
어제 :
206 / 784
전체 :
568,141 / 18,835,703


XE Login