Sizin Ebeveynlik Mind...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.10 05:57:07
Howhw Kaws Custom Made Unisex Black.jpgSizin Ebeveynlik Mindset değiştirme One Basit Sırrı

bu makalenin Birinci bölümde, ben bizim ebeveynlik zihniyet değiştirmek neden hakkında konuştu. Nasıl durumlara bizim tepkileri kontrol etmek bize yardımcı olacaktır. Ama bizim ebeveynlik zihniyet nasıl değiştirebileceğinizi? Senin ebeveynlik zihniyet değişen çok basit sırrı sizin ebeveynlik fikrini değiştirmek için! basit geliyor, ama hepimiz çok daha karmaşık olduğunu biliyorum. Bu yüzden bunu nasıl yapacağız? Hansen ve Allen kafanda o küçük sesi tanıyarak başlamanızı öneririz. sesi konuşur nasıl başlayalım? ilk kişi konuşur mu, 'Ben sadece şu anda çığlık olmamalıdır?' üçüncü kişi konuşur mu, 'Şimdi sadece çığlık olmamalıdır?' Ya da çoğul konuşur, 'Biz sadece şimdi çığlık olmamalıdır?' Nasıl bilecek? Peki, sadece muhtemelen 'Bunu nasıl anlamaya olacak?', 'Nasıl bu anlamaya olacak?', Ya kendinizi sordu, ya da, adidas ayakkabı erkek modelleri 'Bunu nasıl anlamaya olacak?', Ya da. Ve sesi tanımak için answer.Once, onunla oynayarak bunu en aza indirebilirsiniz vardır. Sesini kritik ediliyor ve kendinizi dövmeye zaman Örneğin, adidas türkiye gerçekten yararlı değildir. Hansen ve Allen belki Mickey Mouse ya da Darth Vader için sesinizi değiştirmek öneririm. Alvin ve Sincaplar deneyin. Kritik ses üzerinde olmak ise, temelde, ciddiye almayın! bunu ciddiye almak mümkün değildir, böylece sesi değiştirin. nasıl bu harika bir fikir olabilir is.Now bu strateji şaşırtıcı sana söyleyemem, ama biz daha birkaç adım gidebilirsiniz. Nasıl biz hakkında sesli olumlu olmanın ne diyor değiştirin. Bu şekilde, biz sadece bize bir örnek verelim voice.So teşvik pozitif ile değiştirebilirsiniz, olumsuz ses yok edemez. Johnny arka bahçesinde evin içine çamur izler diyelim. Şimdi birinin normalde tepki nasıl hayal etmek istiyorum. (Yeni değil kim değişiyor.) Onlar çığlık olabilir, 'Johnny, kaç kez elbiselerini değiştirmek, Ayakkabılarını çıkar? Ben evde çamur almak için dikkatli olmanı söylemiştim varsa ve içinde kalıyorsun senin oda bir karışıklık yapılmış çünkü 1 saat boyunca! ' Sonra, kendilerine düşünmeye başlamadan, 'Nerede o evin Buralarda bir hizmetçi gibi hissediyorum? Temiz tutmak için unutmayın asla gelip nasıl o çocuk? Yanlış gitti. Hiç kimse buralarda çalışmak ne kadar zor umurunda.' Bu tanıdık geliyor mu? Tabii ki, Johnny bir karışıklık yapmak istemedim, o kafanın içinde kritik sesi açar bu yeni yöntem ile, yine en kısa sürede Johnny çığlık, ama olabilir old.Now, sadece 3 yıl ve dayak başlayın kendinizi yukarı, hemen hepsi anlamsızlığını biliyoruz. Şimdi, adidas ayakkabı dünyası Mickey Mouse Johnny hakkı yükseltmek olmadığını anlatıyor. Veya Alvin ve Sincaplar bu birkaç kez olur senin korkunç parenting.After hakkında bir şarkı söylerken, sen bile Johnny çığlık başlamadan önce durdurmak mümkün olabilir. Bu Johnny evinde çamur izler zaman üzgün değil anlamına gelmez, ancak reaksiyonun kontrol şimdi ve en iyi nasıl disiplin Johnny hakkında daha rasyonel karar verebilsin. Hatta Johnny bunu önlemek nasıl evde çamur izler önce anlayacaktır yeterince rasyonel olabilir.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
86 / 296
어제 :
250 / 1,514
전체 :
570,337 / 18,844,089

XE Login