Kolejler hep endişeon...

조회 수 2 추천 수 0 2020.07.11 18:00:04
Women Pink.jpgKolejler hep endişe
ona laptop açık ağlara gönderdi
CAMBRIDGE Bu hızlı saptırma olması gerekiyordu, Katie Inman geçen hafta kendini anlattı. O çalışmak için iki testleri vardı, üç sorun nedeniyle ayarlar, bir kağıt revize etmek. Ama birkaç dakika içinde, MİT ikinci sınıf öğrencisi Internet derinliklerine çekildi, onu iş kenara shunted.

sadece Facebook kapalı, ama sonra onu yeniden açıldı. O korkunç, Inman, bir makine mühendisliği ana dal söyledi. Benim kağıt için bir cümle yazın ve sonra Facebook'ta geri almak istiyorum. Hiçbir sosyal ağ. Hiçbir e-posta. Hiçbir amaçsız sörf.
Inman kendi eline aldı
, bazı MİT profesörlerin teknolojiye kendi urgan ücretsiz öğrencilere ülke genelinde üniversite liderleri çağırıyorlar. Geçtiğimiz on yıl içinde, okullar hatta eski meşe ağacının altında, yurtta, sınıflarda internete öğrencileri bağlamak için yarıştı. Ama şimdi, bir zamanlar sapkınlık olarak kabul olurdu tartışma aktif nokta: Sanal fişi çekerek sınıfta daha fazla dikkat ve gerçek hayatta sosyal ağ daha usta olmak için öğrencilerin teşvik etmek.

tüm kampüs kablosuz yapma değeri hakkında biraz şüpheci olmuştur Lawrence Bacow, 1990'lı yılların ortalarından bu tüm sınıfları kablolama başladı o profesör oldu MİT, Tufts Üniversitesi Rektörü ve eski şansölye dedi. herkes her zaman takılı ve her zaman dikkati dağılır gibi görünüyor.
Sınıfta
, profesörler tüm konferans salonları unwiring çağırmak için bazı fakülte lider YouTube'da bir başka video klipleri göstererek, Herm eşarp için alışveriş online ticaret stokları öğrenciler şikayetçi.

onlar sınıfta kendi bilgisayarlarını nasıl kullandığınız hakkında tamamen utanmaz, David Jones, bir MIT profesörü söyledi. dikkat dağıtıcı erişimi engellemek için benim ders salonlarında bir Wi-Fi jammer sahip hakkında hayal.

Harvard Hukuk Fakültesi derslik kablolu kalır, fakat Jonathan Zittrain, Internet Society için Berkman Merkezi kurucu ortağı profesör ve İnternet hukuku uzmanı, 2004 yılından beri ilk yıl haksız fiiller sınıf dizüstü bilgisayarlar ve tüm mobil cihazlar yasakladı.
Odanın arka oturup oluyor görmek ne
, o kadar moral bozucu, Zittrain söyledi. bazı ilginç Yargıtay dava hakkında konuşurken poker veya Mayın Tarlası, sadece, onlar adidas ayakkabı modelleri için alışveriş.
Bunu ne, interneti kesiyorum
? Onlar kendi telefonlarında ve iPad'lerde 3G var, dedi. Bir kural ile gelip ve bunu ifade. Ve öğrenciler tehlike bu kuralı ihlal ediyor. Tufts anda, kilise gibi alanlarda Internet serbest kalır. Ve Worcester Kutsal Haç Koleji öğrencilere iPhone'lar ve BlackBerrys bir mola için bir fırsat vermek için bir hafta sürecek sessiz inziva düzenlemektedir. Amherst College bu ayın başlarında, öğrenciler en az 15 dakika boyunca teknolojik cihazlardan kesmek ve meditasyon, yudum çayı, ya da bir zam almaya teşvik edildi.

sürekli bağlantıdan Bu özgürlük o Internet erişimi geri çekmek için kolej teşvik ülkeyi dolaşırken Sherry Turkle, bilim, teknoloji ve toplum içinde MİT programında bir profesör, Birlikte, onun yeni kitabı ile birlikte teşvik budur.

çok biz got mail bize ping tarafından, adidas süperstar bizim BlackBerrys üzerinde küçük kırmızı ışıkta baştan, Turkle söyledi. bu duygu savunmasız aranmakta ve bağlı olmak, ama biz yalnız olmak biraz zamana ihtiyacım var. insanlar kendileri için bir alan yaratmak için bakmak gibi Üniversiteler stratejik bazı yapabilirsiniz. Herhangi bir anda, onun sekiz öğrenci üç yerine akranları dinleme kendi dizüstü başlarını toprağa dedi.

yasağı yana, öğrenciler göz teması yapıyoruz ve birbirlerine daha dinlemek, Jones dedi.

Caterina Scaramelli Jones sınıfında bir doktora öğrencisi, o yeterli zaman tamamlamak ve çok fazla işi var çünkü o sınıfın sırasında multitasking suçlu olduğunu söyledi. Ama gerçekten sınıfta katılan insanların olması daha önemli, çünkü derslik unwiring fikrini desteklemektedir. sinir bozucu bir sınıf sunuya bir sürü iş koymak ve size sınıf arkadaşlarının e posta bakıyor biliyorum. Öğrenciler Jones onlar muhtemelen Web'de sörf yapmak ve aynı anda konuşmasını dinlemek olamaz söyler zaman bir fogey olmanın 40 yaşındaki profesör suçluyorlar.

her zaman sınıfta, acaba? açıkça onlar dikkat değil, çünkü Jones dedi. Sadece öğrencilerin konsantrasyon ve öğrenme engel yoktu etkileri dinlenmeye, Clifford Nass, aynı zamanda birisiyle konuşurken aynı anda Facebook'ta birden arkadaşlarınızla sohbet ederken onların yurt kağıtları yazarsınız freshmen fark sonra çalışmaya girişti bir iletişim profesörü onların oda ve Web'de sörf.

bu oldukça harika düşündüm. Ne onlar don biliyorum biliyorum, ve nasıl böyle olabilir? Nass söyledi. inanılmaz derecede verimli görünüyordu. Bu tür davranışlar, genç beyin kablolama için çok gerçek sonuçlar doğurabilir.

korkunç parçası, onlar çoklu görev durdurmak bile, beyinleri hala düzgün çalışması don olduğunu, Nass söyledi. onlar sadece iyi ödeme dikkat don. sınıfta çoklu görev sınırlandırılması yeterli değildir. İnsanlar da, ne zaman tek başına sınırlamak zorunda. Ön kanıtlar koşturmak üniversite öğrencileri daha az duygusal uydurulmuş başkalarına olduğunu göstermektedir söyledi.

Facebook'ta çok duygusal içerik değil, Nass söyledi. esasen sosyal ve duygusal yaşamı gezinmek için pratisyen beceri eksikliği nedeniyle sosyal otistik hale gelen bir nesil var. e postalar için onun telefonunu kontrol ederken William Chin onun bilgisayarından Facebook arkadaşlarınızın fotoğrafları göz.

gerçekten Chin dedi, kentsel çalışmalar çalışan ve internet erişimi olmayan kampüsünde bir boşluk bekleriz kim büyük planlama yapılmalıdır. Bazı arkadaşlar, Chin dedi, geçici olarak finale hafta boyunca kendi Facebook hesapları devre dışı bırakmış. Diğerleri onlar için Facebook şifrelerini değiştirmek için arkadaş yalvardı, bu yüzden kendi hesaplarına erişebilir kazandı.

Inman gelince, o internet cazibesine yenik düşen tutmak için yeni bir rutini geliştirdi. 9:30 o incelemek için yerleşir olarak her akşam etrafında, o iki saat boyunca onu laptop kendini kontrol uygulaması ayarlar. O Facebook, adidas springblade Twitter, ve o tarafından cazip istemiyor diğer web sitelerinden engellendi.

Ve ayarlandıktan sonra o devre dışı bırakmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur.
bilgisayar kullanıcılarının internet dikkat dağıtıcı sınırlamak yardımcı olabilir çengel bazı uygulamalar için
Yardımı:

özdenetim: Mac bilgisayarlarda erişimi engeller posta ve Facebook veya 24 saate kadar zaman belirli bir süre için seçtiğiniz diğerleri gibi web sitelerini e. etkinleştirildiğinde sonra, uygulama kapalı olamaz. Katie Inman, son zamanlarda okurken onun odak yardımcı olmak için bu uygulamayı indirilen bir MIT öğrencisi, internet dikkat dağıtıcı engellemek için benzer bir uygulama kullanabilirsiniz kişisel bilgisayarlar kullanan bazı arkadaşları söyledi. aynı şeyi yapar herhangi bir Windows yazılımı don biliyorum, o benim arkadaşlarımdan biri birini kodlama düşünüyordum dedi. Web sayısız dikkat dağıtıcı kullanıcıları boşaltarak, en fazla üç saat boyunca bir Mac üzerinde tüm internet erişimi devre dışı bırakır.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수

오늘 :
127 / 388
어제 :
232 / 715
전체 :
569,914 / 18,841,915

XE Login