32 ölü aktris Brittan...

조회 수 3 추천 수 0 2020.07.21 10:41:25
32 ölü aktris Brittany Murphy
plastik cerrahi operasyonları bir dizi ağrı kesiciler üzerinde onu bağımlı yaptıktan sonra
Murphy, 32, Vicodin dahil reçeteli ilaçlar, üzerinde bildirildi bağımlısı oldu.

414571-126 Men Grey Toe.jpg'Biz böyle çok endişeli bir şey gerçekleşmek üzere olduğunu olmuştur' arkadaş Sun anlattı

'Brittany kenarında hayat yaşamaktadır. O kesinlikle bir uyuşturucu sorunu vardı ve hepimiz yardım aramaya yalvardım var. Ne yazık ki bizim sözler sağır kulaklara düştü.'

Murphy o birkaç gün yaşıyor olmuştu benzeri belirtiler grip için reçeteli ilaç alıyordu, kaynaklar TMZ söylediler.
kenar çubuğu
başlayın. kenar çubuğu sonuna atla.
aktris
o kardiyak arrest gitti ve o 10:04 yerel saatle (Pazartesi 05:04 AEDT) varışta öldüğü açıklandı Cedars Sinai Tıp Merkezi'nde, götürüldü önceki saatlerde çok hastaydı.

TMZ Murphy erken Pazar sabah kusma başladı ve o çok hasta hissediyordum aile üyeleri anlattı bildirildi.

çeşitli reçeteler Murphy için yazılmış ev, kocası Simon Monjack ve Murphy annesi bulundu.

Bir kaynak TMZ şunları söyledi: 'Bir sürü vardı reçetelerin bir sürü evi..'

Monjak bildirildi yetkililer onun ölümü sırrına kefen rağmen, ona otopsi yapmak olmadığını sordu.

Ama onun isteklerine rağmen, LA County Adli ofis oyuncu bir otopsi ve toksikoloji raporunu gerçekleştirecektir.

Daha önce, Şef Yardımcısı Koroner Ed Winter Murphy'nin ölüm nedeni 'doğal olduğu' göründüğünü söyledi.

Komşu Clare Staples o aktris diriltmek için çalışan itfaiye gördüğünü söyledi. O Murphy sedye üzerinde olduğu ve 'sahneye 'ölü sanki görünüyordu dedi.

Monjak, Pijama ve hiçbir adidas ayakkabı erkek giyiyor, ' 'şaşkın göründü' itfaiye onu kurtarmaya çalıştı, Staples söyledi.

'Sadece trajik '' dedi. Los Angeles Şehir İtfaiyesi Monjack ev bir çağrı aldım.

'sevgi ve destek için üzüntü bu süre içinde, adidas ayakkabı fiyatları 2015 aile teşekkür eder,' Murphy için bir temsilcisi söyledi.

Women White Colorful.jpgTributes hızla başsağlığı göndermek için ilk bazıları arasında Hollywood ünlüleri ile, sosyal ağ sitesi, Twitter asıldı.
Murphy tarihli ve Just Evli birlikte rol aldı
Ashton Kutcher, şu mesajla yaptığı 4 milyon twitter takipçileri için duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Dünya güneşli bir parça kayıp '2day Benim en derin başsağlığı çıkmak 2 Brittany ailesi, kocası, onu inanılmaz annesi Sharon. diğer tarafı çocuk görüşürüz. '

Şarkıcı Jessica Simpson yazdı: 'Brittany Murphy için bu kadar çok insan Işık inanılmaz ışın oldu Gülümsemesi bulaşıcıdır Dualarım ailesi ile ve sevdiklerinize...'

Reality TV yıldızı Kim Kardashian şunları söyledi: adidas neo 'Ben Britney Murphy öldüğünü şok duyuyorum Clueless benim her zaman favori film Dualarım ailesi kocası için dışarı çıkmak!..'

Limp Bizkit şarkıcı Fred Durst: 'Brittany Murphy RIP Ne tatlı bir insan Dualarım onun arkadaşları ve ailesi ile vardır...'

Murphy Eminem ile birlikte 8 Mile oynadı ve clueless de yardımcısı olarak 1995 yılında gençler arasında bir isim haline geldi.
Güneş Murphy bildirildi Porto Riko tabanlı korku filmi setinde altercations bir dizi izleyen, onun son filmi, Arayan kovuldu bildiriyor
. Kocası da iddia ediliyor halk ile bir kavga dahil oldu. Bu Sizden talep ettiğiniz bilgileri bize yoksa, biz size gereken mal ve hizmetler sunmak mümkün olmayabilir açıklar. Aynı zamanda erişmek veya bir Avustralya Gizlilik İlkeleri ihlal ve nasıl biz bu doğanın bir şikayeti ile ilgileneceğiz şikayet nasıl kişisel bilgilerin düzeltilmesini talep edebilir açıklar.
List of Articles
번호 제목 글쓴이 날짜 조회 수sort

오늘 :
127 / 375
어제 :
278 / 1,223
전체 :
572,718 / 18,852,254

XE Login